Продукція > PLETRONICS INC. > SM8S-9-32.768K-20
SM8S-9-32.768K-20
SM8S-9-32.768K-20 Pletronics Inc.
sm8s_RevO.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Crystals SM 9PF WATCH XTAL 20PPM
на замовлення 2148 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM8S-9-32.768K-20 SM8S-9-32.768K-20 Виробник : Pletronics, Inc. sm8s_revo.pdf Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
на замовлення 50 шт: