Продукція > MDD > SM8S15CA
SM8S15CA
SM8S15CA MDD
DO218ABM8S15CA.pdf
Виробник: MDD
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 270A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-218AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Написати відгук
Технічний опис SM8S15CA MDD
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 270A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-218AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SM8S15CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM8S15CA SM8S15CA Виробник : EIC Semiconductor sm8s_a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 15V 6.6KW 3-Pin(2+Tab) D2PAK