Продукція > MDD > SM8S17CA
SM8S17CA
SM8S17CA MDD
DO218ABM8S17CA.pdf
Виробник: MDD
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 239A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: DO-218AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Написати відгук
Технічний опис SM8S17CA MDD
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 239A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-218AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SM8S17CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM8S17CA SM8S17CA Виробник : EIC sm8s_a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 17V 6.6KW 3-Pin(2+Tab) D2PAK