Продукція > MDD > SM8S18CA
SM8S18CA
SM8S18CA MDD
DO218ABM8S18CA.pdf
Виробник: MDD
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 226A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: DO-218AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Написати відгук
Технічний опис SM8S18CA MDD
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 226A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V, Supplier Device Package: DO-218AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SM8S18CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM8S18CA SM8S18CA Виробник : EIC sm8s_a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 18V 6.6KW 3-Pin(2+Tab) D2PAK