Продукція > MDD > SM8S20CA
SM8S20CA
SM8S20CA MDD
DO218ABM8S20CA.pdf
Виробник: MDD
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO218AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 204A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: DO-218AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 75000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SM8S20CA MDD
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 204A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: DO-218AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM8S20CA Виробник : Yenyo Technology DO218ABM8S20CA.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 20V 6.6KW Automotive 2-Pin(1+Tab) DO-218AB
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
SM8S20CA SM8S20CA Виробник : EIC sm8s_a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 20V 6.6KW 3-Pin(2+Tab) D2PAK