Продукція > MDD > SM8S22CA
SM8S22CA
SM8S22CA MDD
DO218ABM8S22CA.pdf
Виробник: MDD
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 186A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-218AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 75000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SM8S22CA MDD
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 186A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-218AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SM8S22CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM8S22CA SM8S22CA Виробник : EIC sm8s_a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 22V 6.6KW 3-Pin(2+Tab) D2PAK