SM8S26CA
SM8S26CA Lumimax Optoelectronic Technology
SM8S%20SERIES%20A.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO218AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Industrial, Multipurpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 157A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: DO-218AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Industrial, Multipurpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 157A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: DO-218AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SM8S26CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM8S26CA SM8S26CA Виробник : EIC Semiconductor sm8s_a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 26V 6.6KW 3-Pin(2+Tab) D2PAK