SM8S33CA
SM8S33CA Lumimax Optoelectronic Technology
SM8S_Datasheet.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO218AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Industrial, Multipurpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 124A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: DO-218AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Industrial, Multipurpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 124A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: DO-218AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SM8S33CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM8S33CA SM8S33CA Виробник : EIC Semiconductor sm8s_a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 33V 6.6KW 3-Pin(2+Tab) D2PAK
товару немає в наявності