Продукція > MDD > SM8S40CA
SM8S40CA
SM8S40CA MDD
DO218ABM8S40CA.pdf
Виробник: MDD
Description: TVS DIODE BI 40VWM DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 102A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 40V
Supplier Device Package: DO-218AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 44.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 64.5V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SM8S40CA MDD
Description: TVS DIODE BI 40VWM DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 102A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 40V, Supplier Device Package: DO-218AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 44.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 64.5V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції SM8S40CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM8S40CA SM8S40CA Виробник : EIC Semiconductor sm8s_a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 40V 6.6KW 3-Pin(2+Tab) D2PAK