SMAJ24AY
SMAJ24AY Thinking Electronic
en-TVS%20Diode-SMAJ%20Series.pdf
Виробник: Thinking Electronic
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції SMAJ24AY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W