SMB10J24AH
SMB10J24AH Taiwan Semiconductor
smb10jhseries_a2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode TVS Single Uni-Dir 24V 1KW 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMB10J24AH SMB10J24AH Виробник : Taiwan Semiconductor smb10jhseries_a2102.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 24V 1KW 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101
Кількість Ціна
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)