SMB10J30AH
SMB10J30AH Taiwan Semiconductor Corporation
SMB10JH SERIES_A2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SMB10J30AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMB10J30AH SMB10J30AH Виробник : Taiwan Semiconductor SMB10JH SERIES_A2102.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W, 35.1V, 5%, Unidirectional, TVS