SMB10J30CAH
SMB10J30CAH Taiwan Semiconductor Corporation
SMB10JH SERIES_A2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SMB10J30CAH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMB10J30CAH SMB10J30CAH Виробник : Taiwan Semiconductor SMB10JH SERIES_A2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1000W, 35.1V, 5%, Bidirectional, TVS