SMDA24CDR2G
SMDA24CDR2G ON Semiconductor
SMDA05C-D-91989.pdf
Виробник: ON Semiconductor
ESD Suppressors / TVS Diodes 4 CHAN BIDIRECTIONAL TVS
на замовлення 1186 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 55VC 8-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: 8-SOIC, Bidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 55V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції SMDA24CDR2G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMDA24CDR2G SMDA05C_Series.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: 8-SOIC
Bidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 55V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 4
Power - Peak Pulse: 300W