SMF100AH
SMF100AH Taiwan Semiconductor Corporation
SMF5.0A%20SERIES_D2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC SOD123W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Automotive
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: SOD-123W
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC SOD123W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123W, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Automotive, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: SOD-123W, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції SMF100AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMF100AH SMF100AH Виробник : Taiwan Semiconductor SMF5.0A%20SERIES_D2103.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 200W, 117V, 5%, Unidirectional, TVS