SMF110511R20LZF
SMF110511R20LZF Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
SMF110511xZ%20Series.pdf
Виробник: Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: TLVR (L11.7XW5.7XH11) 200NH
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.461" L x 0.224" W (11.70mm x 5.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Current - Saturation (Isat): 58A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead
Height - Seated (Max): 0.441" (11.20mm)
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 77 A
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TLVR (L11.7XW5.7XH11) 200NH, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.461" L x 0.224" W (11.70mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.125mOhm, Current - Saturation (Isat): 58A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Nonstandard, 4 Lead, Height - Seated (Max): 0.441" (11.20mm), Inductance: 200 nH, Current Rating (Amps): 77 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 0.125mOhm
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 77 A