SMF110CA
SMF110CA Diotec Semiconductor
smf50a.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
TVS Diode Single Bi-Dir 110V 200W 2-Pin SOD-123FL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Bidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 200W; 122÷135V; 1.13A; bidirectional; ±5%; SMF,SOD123F, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 0.2kW, Max. off-state voltage: 110V, Breakdown voltage: 122...135V, Max. forward impulse current: 1.13A, Semiconductor structure: bidirectional, Case: SMF; SOD123F, Mounting: SMD, Leakage current: 1µA, Kind of package: reel; tape, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: SMF.
Інші пропозиції SMF110CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMF110CA SMF110CA Виробник : Diotec Semiconductor smf50a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 110V 200W 2-Pin SOD-123FL T/R
товару немає в наявності
SMF110CA SMF110CA Виробник : Diotec Semiconductor ESD Suppressors / TVS Diodes TVS, SOD-123FL, 150C, 200W, Bidir
SMF110CA SMF110CA Виробник : DC COMPONENTS SMF5.0A_SER.pdf Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 200W; 122÷135V; 1.13A; bidirectional; SOD123F
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.2kW
Max. off-state voltage: 110V
Breakdown voltage: 122...135V
Max. forward impulse current: 1.13A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SOD123F
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Kind of package: reel; tape
Features of semiconductor devices: glass passivated
SMF110CA SMF110CA Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR smf50a.pdf Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 200W; 122÷135V; 1.13A; bidirectional; ±5%; SMF,SOD123F
Type of diode: TVS
Max. off-state voltage: 110V
Breakdown voltage: 122...135V
Case: SMF; SOD123F
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Kind of package: reel; tape
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: SMF
SMF110CA Виробник : EATON ELECTRONICS SMF.pdf Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 0.2kW; 122÷135V; 1.1A; bidirectional; SOD123F; SMF
Max. off-state voltage: 110V
Max. forward impulse current: 1.1A
Case: SOD123F
Manufacturer series: SMF
SMF110CA Виробник : YANGJIE TECHNOLOGY Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 0.2kW; 122÷135V; 1.13A; bidirectional; SOD123F; SMF
Max. off-state voltage: 110V