SMF15CT1G
SMF15CT1G onsemi
smf05c-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: TVS DIODE 15VWM 29VC SC88
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 33pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SC-88/SC70-6/SOT-363
Unidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 17V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V
Power - Peak Pulse: 100W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 21000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 29VC SC88, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 33pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SC-88/SC70-6/SOT-363, Unidirectional Channels: 5, Voltage - Breakdown (Min): 17V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V, Power - Peak Pulse: 100W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMF15CT1G SMF15CT1G Виробник : ON Semiconductor smf05c-d.pdf ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 15V 29Vc 6-Pin SC-88 T/R
Кількість Ціна
SMF15CT1G SMF15CT1G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013749843-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - SMF15CT1G - ESD-Schutzbaustein, 29 V, SC-88, 6 Pin(s), 100 W
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-88
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 100W
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 29V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q101
Betriebsspannung: -
Anzahl der Pins: 6Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 100
на замовлення 356 шт:
Мінімальне замовлення: 57
Мінімальне замовлення: 17
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-88
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 100W
euEccn: NLR
Betriebsspannung: -
Anzahl der Pins: 6Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 38
SMF15CT1G SMF15CT1G Виробник : onsemi smf05c-d.pdf Description: TVS DIODE 15VWM 29VC SC88
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 17V
Power - Peak Pulse: 100W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 13
на замовлення 356 шт:
на замовлення 321 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
товару немає в наявності
товару немає в наявності