Продукція > SMJ > SMJ320F2812HFGM150
SMJ320F2812HFGM150
smj320f2812.pdf?ts=1710337429299
Виробник:
на замовлення 90 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: C2000 MILITARY 32-BIT MCU WITH 1, Packaging: Tray, Package / Case: 172-BCQFP Exposed Pad and Tie Bar, Mounting Type: Surface Mount, Interface: CAN, I2C, McBSP, SPI, UART, Type: Fixed Point, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Non-Volatile Memory: FLASH (256kB), On-Chip RAM: 36kb, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.80V, Clock Rate: 150MHz, Supplier Device Package: 172-CFP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 172-BCQFP Exposed Pad and Tie Bar
Mounting Type: Surface Mount
Interface: CAN, I2C, McBSP, SPI, UART
Type: Fixed Point
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Non-Volatile Memory: FLASH (256kB)
On-Chip RAM: 36kb
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.80V
Clock Rate: 150MHz