SMQW313RJT
SMQW313RJT TE Connectivity Passive Product
product-5-2176617-2.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: SMQW3W 13R 5%
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Resistance: 13 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMQW3W 13R 5%, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Resistance: 13 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Resistance: 13 Ohms