Продукція > KEMET > SMR5103K63J01L4BULK
SMR5103K63J01L4BULK
SMR5103K63J01L4BULK KEMET
SMR5103K63J01L4BULK
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 10000PF 10% 63VDC RAD
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
на замовлення 3830 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 10% 63VDC RAD, Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMR5103K63J01L4BULK SMR5103K63J01L4BULK Виробник : KEMET KEM_F3072_SMR-3317008.pdf Film Capacitors 63volts 0.01uF 10% LS=5mm