Продукція > KEMET > SMR5182K100J01L4BULK
SMR5182K100J01L4BULK
SMR5182K100J01L4BULK KEMET
KEM_F3072_SMR-1103375.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 100volts 0.0018uF 10% LS 5mm
на замовлення 1721 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1800PF 5% 100VDC RADIAL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMR5182K100J01L4BULK SMR5182K100J01L4BULK Виробник : Kemet docfinder?Partnumber=SMR Description: CAP FILM 1800PF 5% 100VDC RADIAL