SMS12T1G
SMS12T1G onsemi
sms05t1-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: TVS DIODE 12VWM 23VC SC74
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74, SOT-457
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 80pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: SC-74
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 81000 шт:
Написати відгук
Технічний опис SMS12T1G onsemi
Description: ONSEMI - SMS12T1G - TVS-Diode, SMS05C, Unidirektional, 12 V, 23 V, SC-74, 6 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SC-74, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 13.3V, Qualifikation: AEC-Q101, Durchbruchspannung, max.: 15V, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 12V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 350W, TVS-Polarität: Unidirektional, Anzahl der Pins: 6Pin(s), Produktpalette: SMS05C, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 23V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMS12T1G SMS12T1G Виробник : ON Semiconductor sms05t1-d.pdf ESD Suppressor Zener Uni-Dir 12V 6-Pin SC-74 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 807
SMS12T1G SMS12T1G Виробник : onsemi sms05t1-d.pdf Description: TVS DIODE 12VWM 23VC SC74
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-74, SOT-457
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SC-74
Unidirectional Channels: 4
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 18
SMS12T1G SMS12T1G Виробник : ONSEMI sms05t1-d.pdf Description: ONSEMI - SMS12T1G - TVS-Diode, SMS05C, Unidirektional, 12 V, 23 V, SC-74, 6 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-74
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 13.3V
Qualifikation: AEC-Q101
Durchbruchspannung, max.: 15V
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 12V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 350W
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 6Pin(s)
Produktpalette: SMS05C
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 23V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 802 шт:
Мінімальне замовлення: 38
Мінімальне замовлення: 30
SMS12T1G SMS12T1G Виробник : onsemi SMS05T1_D-2319974.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 12V 350W TVS Quad Array
Мінімальне замовлення: 10
SMS12T1G sms05t1-d.pdf