SMS15CT1G
SMS15CT1G onsemi
sms05c-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: TVS DIODE 15VWM 29VC 6TSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 95pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: 6-TSOP
Unidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 17V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 29VC 6TSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 95pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: 6-TSOP, Unidirectional Channels: 5, Voltage - Breakdown (Min): 17V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMS15CT1G SMS15CT1G Виробник : ON Semiconductor sms05c-d.pdf ESD Suppressor TVS Uni-Dir 15V 6-Pin TSOP T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 63
SMS15CT1G SMS15CT1G Виробник : onsemi sms05c-d.pdf Description: TVS DIODE 15VWM 29VC 6TSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 17V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 14
Мінімальне замовлення: 9
на замовлення 61 шт:
SMS15CT1G Виробник : ON sms05c-d.pdf
товару немає в наявності