SMS15T1G
SMS15T1G onsemi
sms05t1-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: TVS DIODE 15VWM 29VC SC74
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74, SOT-457
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: SC-74
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SMS15T1G onsemi
Description: TVS DIODE 15VWM 29VC SC74, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74, SOT-457, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: SC-74, Unidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMS15T1G SMS15T1G Виробник : ON Semiconductor sms05t1-d.pdf ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 15V 17.6Vbr 29Vc 6-Pin SC-74 T/R
Кількість Ціна
на замовлення 729 шт:
Мінімальне замовлення: 715
SMS15T1G SMS15T1G Виробник : onsemi sms05t1-d.pdf Description: TVS DIODE 15VWM 29VC SC74
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-74, SOT-457
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SC-74
Unidirectional Channels: 4
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Мінімальне замовлення: 17
SMS15T1G SMS15T1G Виробник : onsemi sms05t1-d.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 15V 350W TVS Quad Array
Мінімальне замовлення: 15
на замовлення 729 шт:
Мінімальне замовлення: 28
SMS15T1G sms05t1-d.pdf