SMT-4R00-1.0
SMT-4R00-1.0 Isabellenhuette USA
SMT.PDF
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 4, 1%
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2817
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 4 Ohms
на замовлення 4830 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 4, 1%, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2817, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Resistance: 4 Ohms.
Інші пропозиції SMT-4R00-1.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2817
Part Status: Active
Resistance: 4 Ohms