SMT-R005-1.0
SMT-R005-1.0 Isabellenhütte Heusler GmbH & Co. KG
4220340424806278smt.pdf
Виробник: Isabellenhütte Heusler GmbH & Co. KG
Res 2817 0.005 Ohm 1% 5W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.005, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2817, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Resistance: 5 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMT-R005-1.0 SMT-R005-1.0 Виробник : Isabellenhütte Heusler GmbH & Co. KG 4220340424806278smt.pdf Res 2817 0.005 Ohm 1% 5W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2817
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 5 mOhms
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2817
Part Status: Active
Resistance: 5 mOhms