SMT-R0056-1.0
SMT-R0056-1.0 Isabellenhuette USA
SMT.PDF
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.005
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2817
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 5.6 MOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.005, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2817, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Resistance: 5.6 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2817
Part Status: Active
Resistance: 5.6 MOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SMT-R0056-1.0 Виробник : Isabellenhütte Heusler GmbH & Co. KG SMT.PDF Res 2817 0.0056 Ohm 1% 5W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200