SMT01B-15
SMT01B-15 MEAN WELL USA Inc.
SMT01-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W
Packaging: Tube
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.44" W x 0.28" H (15.2mm x 11.1mm x 7.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W, Packaging: Tube, Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.44" W x 0.28" H (15.2mm x 11.1mm x 7.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 67mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.