SMU01N-15N
SMU01N-15N MEAN WELL USA Inc.
SMU01-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 1 W;I/P:24VDC;O/P:15VDC @67MA
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.29" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1 W;I/P:24VDC;O/P:15VDC @67MA, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.29" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 67mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції SMU01N-15N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMU01N-15N SMU01N-15N Виробник : MEAN WELL SMU01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 21.6...26.4VDC, Вихід: 15V/67mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP4, -40...+105 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SMU01N-15N SMU01N-15N Виробник : MEAN WELL SMU01-spec.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 21.6...26.4VDC, Вихід: 15V/67mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP4, -40...+105 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт