SMU01N-24N
SMU01N-24N MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
DC/DC, 1W, Вхід: 21.6...26.4VDC, Вихід: 24V/42mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP4, -40...+105 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
Написати відгук
DC/DC, 1W, Вхід: 21.6...26.4VDC, Вихід: 24V/42mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP4, -40...+105 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції SMU01N-24N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMU01N-24N SMU01N-24N Виробник : MEAN WELL DC/DC, 1W, Вхід: 21.6...26.4VDC, Вихід: 24V/42mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP4, -40...+105 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт