SMU02L-24N
SMU02L-24N MEAN WELL USA Inc.
SMU02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 2W;I/P: 5VDC;O/P: 24VDC @84MA;SI
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.29" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 84mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Написати відгук
Description: 2W;I/P: 5VDC;O/P: 24VDC @84MA;SI, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.29" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 84mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMU02L-24N SMU02L-24N Виробник : MEAN WELL SMU02-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 2W 5Vin 24Vout 84mA SIP-4 Unregulated
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SMU02L-24N SMU02L-24N Виробник : MEAN WELL SMU02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 4.5...5.5VDC, Вихід: 24V/84mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP4, -40...+105 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SMU02L-24N SMU02L-24N Виробник : MEAN WELL SMU02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 4.5...5.5VDC, Вихід: 24V/84mА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP4, -40...+105 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт