SMU02M-12
SMU02-spec.pdf
Код товару: 207802
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Джерел живлення
Ціна
SMU02M-12 SMU02M-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SMU02-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 2W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 4-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.6mm x 7.5mm x 10.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 167mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 256 шт:
Мінімальне замовлення: 2
SMU02M-12 SMU02M-12 Виробник : MEAN WELL SMU02-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 2W 10.8-13.2V 12Vout Unregulated SIP
на замовлення 204 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SMU02M-12 SMU02M-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. smu02-spec.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 0.167A 2W 4-Pin SIP Module
на замовлення 485 шт:
Мінімальне замовлення: 24
товару немає в наявності
SMU02M-12 Виробник : MEAN WELL SMU02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 10.8...13.2VDC, Вихід: 12V/33...167мА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP4, -40...+85С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SMU02M-12 Виробник : MEAN WELL SMU02-spec.pdf DC/DC, 2W, Вхід: 10.8...13.2VDC, Вихід: 12V/33...167мА, ізоляція 1500VDC, корпус SIP4, -40...+85С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
З цим товаром купують
100 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-100KR) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0805
Номінал: 100 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Мінімальне замовлення: 200
ISO1050DUBR (ISO1050DUB)
ISO1050DUBR (ISO1050DUB)
Виробник: TI
Мікросхеми > Інтерфейсні
Корпус: SOP-8
Характеристики: Digital Isolators Iso 5V CAN Xcvr
Живлення: 3...5,5 V
Темп.діапазон: -55…105°C
Тип монтажу: SMD
Інтерфейс: CAN
у наявності: 7 шт
3 шт - РАДІОМАГ-Київ
3 шт - РАДІОМАГ-Львів
очікується: 100 шт
510 Ohm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-510R-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0805
Номінал: 510 Ohm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Мінімальне замовлення: 200
47 Ohm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-47R-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 47 Ohm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
у наявності: 75 шт
60 шт - РАДІОМАГ-Київ
15 шт - РАДІОМАГ-Львів
220 Ohm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-220R-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 220 Ohm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V