SMV1W1M5JT
SMV1W1M5JT TE Connectivity Passive Product
product-1-2176322-5.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: SMV 1W 1M5 5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur, Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.5 MOhms
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMV1W1M5JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1.5 Mohm, ± 5%, 1 W, 2616 [Metrisch 6740], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2616 [Metrisch 6740], Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 1W, Widerstandstyp: Hochleistung, überspannungsfest, isCanonical: Y, Widerstand: 1.5Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 6.7mm, euEccn: NLR, Produktpalette: SMV Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 1.6kV, Betriebstemperatur, max.: -, Produktbreite: 4mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMV1W1M5JT SMV1W1M5JT Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS product-1-2176322-5.datasheet.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMV1W1M5JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1.5 Mohm, ± 5%, 1 W, 2616 [Metrisch 6740]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2616 [Metrisch 6740]
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Hochleistung, überspannungsfest
isCanonical: N
Widerstand: 1.5Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 6.7mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SMV Series
productTraceability: No
Nennspannung: 1.6kV
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 4mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
isCanonical: Y
Widerstand: 1.5Mohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 6.7mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SMV Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 1.6kV
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 4mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 22
SMV1W1M5JT SMV1W1M5JT Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773242_1_A-1358559.pdf Thick Film Resistors - SMD SMV 1W 1M5 5% SMD Resistor
Мінімальне замовлення: 7
SMV1W1M5JT SMV1W1M5JT Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1-2176322-5.datasheet.pdf Description: SMV 1W 1M5 5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 1.5 MOhms