SMW2180RFT TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 180 OHM 1% 2W 2616
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm)
Part Status: Active
Resistance: 180 Ohms
Написати відгук
Description: RES SMD 180 OHM 1% 2W 2616, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm), Part Status: Active, Resistance: 180 Ohms.
Description: RES SMD 180 OHM 1% 2W 2616Packaging: Cut Tape (CT) Power (Watts): 2W Tolerance: ±1% Features: Flame Retardant Coating, Safety Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead Temperature Coefficient: ±200ppm/°C Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm) Composition: Wirewound Operating Temperature: -55°C ~ 200°C Number of Terminations: 2 Supplier Device Package: SMD Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm) Part Status: Active Resistance: 180 Ohms |
на замовлення 3403 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
SMW2180RFT | Виробник : TE Connectivity / Holsworthy |
Wirewound Resistors - SMD SMW2 180R 1% |