SMW3R27JT
SMW3R27JT TE Connectivity Passive Product
product-1-1879021-1.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 0.27 OHM 5% 3W 4122
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Resistance: 270 MOhms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 0.27 OHM 5% 3W 4122, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Resistance: 270 MOhms.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
SMW3R27JT SMW3R27JT Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1-1879021-1.datasheet.pdf Description: RES SMD 0.27 OHM 5% 3W 4122
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 270 MOhms
Мінімальне замовлення: 5
SMW3R27JT SMW3R27JT Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773242_f.pdf Res Wirewound 0.27 Ohm 5% 3W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R