SMW3R47JT
SMW3R47JT TE Connectivity Passive Product
product-1-1879021-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 0.47 OHM 5% 3W 4122
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Resistance: 470 mOhms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMW3R47JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 0.47 ohm, ± 5%, 3 W, SMD, Drahtwiderstand, Hochleistung, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: SMD, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 3W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 0.47ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: -, euEccn: NLR, Produktpalette: SM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 500V, Betriebstemperatur, max.: 200°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMW3R47JT SMW3R47JT Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY product-1-1879021-7.datasheet.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - SMW3R47JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 0.47 ohm, ± 5%, 3 W, SMD, Drahtwiderstand, Hochleistung
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: SMD
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 3W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 0.47ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 5%
Temperaturkoeffizient: 200ppm/C
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Produktpalette: SM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 500V
Betriebstemperatur, max.: 200°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 370 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Мінімальне замовлення: 9
SMW3R47JT SMW3R47JT Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=Data+Sheet&DocLang=English Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMW3R47JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 0.47 ohm, ± 5%, 3 W, SMD, Drahtwiderstand, Hochleistung
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 3W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 0.47ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Produktpalette: SM Series
Nennspannung: 500V
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 672 шт:
Мінімальне замовлення: 14
SMW3R47JT SMW3R47JT Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1-1879021-7.datasheet.pdf Description: RES SMD 0.47 OHM 5% 3W 4122
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 470 mOhms