SMW511RJT
SMW511RJT TE Connectivity Passive Product
product-5-1879233-0.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 11 OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 11 Ohms
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 11 OHM 5% 5W 5329, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Part Status: Active, Resistance: 11 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMW511RJT SMW511RJT Виробник : TE Connectivity Passive Product product-5-1879233-0.datasheet.pdf Description: RES SMD 11 OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 11 Ohms