SMW51R1JT
SMW51R1JT TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 1.1 OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.1 Ohms
Написати відгук
Description: RES SMD 1.1 OHM 5% 5W 5329, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5329 (13573 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Part Status: Active, Resistance: 1.1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMW51R1JT SMW51R1JT Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773242_F-731740.pdf Wirewound Resistors - SMD 1.1 Ohms 5% 200ppm 5.0 Watt SM
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
SMW51R1JT SMW51R1JT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=6-1676966-9 Description: RES SMD 1.1 OHM 5% 5W 5329
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 1.1 Ohms