Продукція > KYOCERA AVX > SMX55C105KAN240
SMX55C105KAN240
SMX55C105KAN240 KYOCERA AVX
AVXCS07689-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - SMX55C105KAN240 - Kondensator, MLC, gestapelt, 1 µF, 50 V, ± 10%, THT, X7R, 6.1 mm
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: NO
Anschlussabstand: 2.54mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Stapelhöhe: 6.1mm
Spannung (DC): 50V
Produktpalette: SMX Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: THT
Betriebstemperatur, max.: 125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - SMX55C105KAN240 - Kondensator, MLC, gestapelt, 1 µF, 50 V, ± 10%, THT, X7R, 6.1 mm, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: NO, Anschlussabstand: 2.54mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NO, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Stapelhöhe: 6.1mm, Spannung (DC): 50V, Produktpalette: SMX Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: THT, Betriebstemperatur, max.: 125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMX55C105KAN240 SMX55C105KAN240 Виробник : KYOCERA AVX smx.pdf Description: CAP CER 1UF 50V X7R DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Stacked), High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Stacked DIP, 6 Lead
Temperature Coefficient: X7R (VHT)
Size / Dimension: 0.250" L x 0.300" W (6.35mm x 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.250" (6.35mm)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
SMX55C105KAN240 SMX55C105KAN240 Виробник : Kyocera AVX smx-776975.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF VHT/X7R 10 % 2.54 mm