SN64BCT125AD
SN64BCT125AD Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a
Виробник: Texas Instruments
Description: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 4
Logic Type: Buffer, Non-Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 1
Current - Output High, Low: 15mA, 64mA
Supplier Device Package: 14-SOIC
на замовлення 29167 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 166
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 4, Logic Type: Buffer, Non-Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 1, Current - Output High, Low: 15mA, 64mA, Supplier Device Package: 14-SOIC.
Інші пропозиції SN64BCT125AD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SN64BCT125AD SN64BCT125AD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a Description: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Packaging: Tube
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 4
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 1
товару немає в наявності
SN64BCT125AD SN64BCT125AD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a Buffers & Line Drivers Quad Bus Buffer Gate With 3-State Output