SN64BCT125ANSR
SN64BCT125ANSR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a
Виробник: Texas Instruments
Description: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 4
Logic Type: Buffer, Non-Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 1
Current - Output High, Low: 15mA, 64mA
Supplier Device Package: 14-SO
Part Status: Obsolete
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 222
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 4, Logic Type: Buffer, Non-Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 1, Current - Output High, Low: 15mA, 64mA, Supplier Device Package: 14-SO, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції SN64BCT125ANSR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SN64BCT125ANSR suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a
SN64BCT125ANSR SN64BCT125ANSR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct125a Description: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 4
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 1
Supplier Device Package: 14-SO
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V