SN64BCT244DW
SN64BCT244DW Texas Instruments
scbs027a.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Texas Instruments
Description: IC BUFF NON-INVERT 5.5V 20-SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Non-Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: 15mA, 64mA
Supplier Device Package: 20-SOIC
на замовлення 4653 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 81
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUFF NON-INVERT 5.5V 20-SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Non-Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: 15mA, 64mA, Supplier Device Package: 20-SOIC.
Інші пропозиції SN64BCT244DW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SN64BCT244DW scbs027a.pdf?t.download=true&u=5oefqw 07+
на замовлення 200 шт:
SN64BCT244DW SN64BCT244DW Виробник : Texas Instruments scbs027a.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC BUFF NON-INVERT 5.5V 20-SOIC
Packaging: Tube
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4