SN64BCT757DW
SN64BCT757DW Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct757
Виробник: Texas Instruments
Description: IC BUFF NON-INVERT 5.5V 20-SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: Open Collector
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Non-Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: -, 64mA
Supplier Device Package: 20-SOIC
на замовлення 3752 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 63
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUFF NON-INVERT 5.5V 20-SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Output Type: Open Collector, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Non-Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: -, 64mA, Supplier Device Package: 20-SOIC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SN64BCT757DW SN64BCT757DW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct757 Buffers & Line Drivers Octal
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
SN64BCT757DW SN64BCT757DW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct757 Buffer/Driver 8-CH Non-Inverting Open Collector BiCMOS 20-Pin SOIC Tube
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 9 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SN64BCT757DW SN64BCT757DW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn64bct757 Description: IC BUFF NON-INVERT 5.5V 20-SOIC
Packaging: Tube
Output Type: Open Collector
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4