SN74LVC2G14DBVR
SN74LVC2G14DBVR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g14
Виробник: Texas Instruments
Description: IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Schmitt Trigger
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: Inverter
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: SOT-23-6
Input Logic Level - High: 1.4V ~ 3.7V
Input Logic Level - Low: 0.3V ~ 1.4V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.7ns @ 5V, 50pF
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
Current - Quiescent (Max): 10 µA
на замовлення 2992 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Schmitt Trigger, Package / Case: SOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: Inverter, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: SOT-23-6, Input Logic Level - High: 1.4V ~ 3.7V, Input Logic Level - Low: 0.3V ~ 1.4V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4.7ns @ 5V, 50pF, Part Status: Active, Number of Circuits: 2, Current - Quiescent (Max): 10 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SN74LVC2G14DBVR SN74LVC2G14DBVR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g14 Inverters Dual Schmitt-Trigger A 595-SN74LVC2G14DB A 595-SN74LVC2G14DBVT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
SN74LVC2G14DBVR SN74LVC2G14DBVR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g14 Description: IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Schmitt Trigger
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: Inverter
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Number of Inputs: 2
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
SN74LVC2G14DBVR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g14 Dual Inverter w/ Schmitt Trigger Inputs 74LVC2G14GV, SN74LVC2G14DBVT, SN74LVC2G14DBVR 74LVC2G14 SOT23-6 UT014lvc2g dbv
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 289 шт:
Мінімальне замовлення: 100
на замовлення 500 шт:
SN74LVC2G14DBVR SN74LVC2G14DBVR
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
SN74LVC2G14DBVR SN74LVC2G14DBVR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g14 Inverter Schmitt Trigger 2-Element 6-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
SN74LVC2G14DBVR Виробник : Texas Instruments sn74lvc2g14.pdf Стандартна логіка, Uживл, В = 1,65...5,5, К-сть. л.е./тип л. е. = 2 тригери Шмітта з 1 входом, IOH/ IOL, мА = 32, 32, tз, нс = 4,3 @ 5 В, 50 пФ, Тексп, °С = -40...+125,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOT-23-6 Од. вим: шт
SN74LVC2G14DBVR SN74LVC2G14DBVR Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc2g14 Category: Gates, inverters