Продукція > KYOCERA AVX > SNAG25820M450BK
SNAG25820M450BK
SNAG25820M450BK KYOCERA AVX
SNA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 450V POLAR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 600 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 852 mA @ 50 kHz
на замовлення 1189 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 450V POLAR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 600 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 852 mA @ 50 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SNAG25820M450BK SNAG25820M450BK Виробник : KYOCERA AVX SNA-Series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 82uF 20% 2 Term inal
товару немає в наявності
SNAG25820M450BK Виробник : KYOCERA AVX SNA-Series.pdf Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 82uF; 450VDC; Ø22x25mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 82µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø22x25mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SNA
Operating current: 0.6A
Height: 25mm
Diameter: 22mm