SNAG30271M250BK KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
SNAG30271M250BK
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 63
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 270uF; 250VDC; Ø22x30mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 270µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø22x30mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SNA, Operating current: 1.2A, Height: 30mm, Diameter: 22mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SNAG30271M250BK Виробник : KYOCERA AVX Components SNAG30271M250BK
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
SNAG30271M250BK Виробник : KYOCERA AVX Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 270uF; 250VDC; Ø22x30mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 270µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø22x30mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SNA
Operating current: 1.2A
Height: 30mm
Diameter: 22mm