Продукція > KYOCERA AVX > SNAJ45122M250BK
SNAJ45122M250BK
SNAJ45122M250BK KYOCERA AVX
SNA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 250V POLAR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Capacitance: 1.2 mF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.05 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.575 A @ 50 kHz
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 250V POLAR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Capacitance: 1.2 mF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.05 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.575 A @ 50 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SNAJ45122M250BK SNAJ45122M250BK Виробник : KYOCERA AVX SNA_Series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 250V 1200uF 20% 2 Te rminal
на замовлення 198 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SNAJ45122M250BK Виробник : KYOCERA AVX SNA-Series.pdf Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1200uF; 250VDC; Ø35x45mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 1.2mF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø35x45mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SNA
Operating current: 3.05A
Height: 45mm
Diameter: 35mm