Продукція > KYOCERA AVX > SNAJ50152M250BK
SNAJ50152M250BK KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1500uF; 250VDC; Ø35x50mm; ±20%
Manufacturer series: SNA
Operating temperature: -25...105°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 1.5mF
Diameter: 35mm
Body dimensions: Ø35x50mm
Height: 50mm
Operating current: 3.49A
Operating voltage: 250V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 1500uF; 250VDC; Ø35x50mm; ±20%, Manufacturer series: SNA, Operating temperature: -25...105°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 1.5mF, Diameter: 35mm, Body dimensions: Ø35x50mm, Height: 50mm, Operating current: 3.49A, Operating voltage: 250V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h.