Продукція > KYOCERA AVX > SNAJ50471M450BK
SNAJ50471M450BK
SNAJ50471M450BK KYOCERA AVX
SNA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP 470 / 450V / CASE 3550
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.98 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.8116 A @ 50 kHz
на замовлення 188 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 470 / 450V / CASE 3550, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.98 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.8116 A @ 50 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SNAJ50471M450BK SNAJ50471M450BK Виробник : KYOCERA AVX SNA_Series-3318440.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450v 470uF 20% 2 Ter minal